MoRe FuN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MoRe FuN

Da-ti frau liber imaginatiei si creazatzi o lume proprie...unde tu esti totul si totul este prin tine
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre Noi

In jos 
+10
Avril Lavigne
kaulitzanamaria
YooDya
*Toxic Girl*
The last angel want war
manu
LennYxDavis
buburuza
hallowed_by_dark
yyynnnaaa
14 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 11:59 pm

Aici va descrieti ... Orice membru nou are sansa de a se integra, spunand cate ceva despre el, iar membrii mai vechi ii pot ura calduros un bun venit ...
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
hallowed_by_dark

hallowed_by_dark


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 24/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 12:21 am

ok then.. incep eu! Buna.. salut.. hello.. konban wa! Eu`s Ioana, sunt din Campina, am 13 ani abia impliniti, de doua luni mai precis, sunt nascuta pe 26 decembrie, in zodia capricorn. Ma bucur ca sunt pe acest forum, nou inca xD Sunt o fire un pic cam nebuna.. si stiu sa ma distrez, dar nu intotdeauna. Asa, formatiile pe care le ascult cel mai des sunt:
Cradle of Filth, Cinema Bizarre, Dimmu Borgir, Moi DIx Mois, Sepultura, Marduk, Iron Maiden, Angtoria, Behemoth ,Gorgoroth, Nightwish, Rammstein, Metallica, Anathema, Burzum, Black Countess, Crematory, Eternal Tears of Sorrow, My Dying Bride, Agathodaimon, After Forever, Tristania, Tacere, Lovex, Lordi, Children of Bodom, Within Temptation, Bullet for My Valentine, Apocalyptica, Lux Occuta, Skid Row, Negura Bunget, The Gazette, An Cafe, Dir En Grey, Black Sabbath, Aerosmith, Marilyn Manson, System of A Down, Breakin Benjamins, Bullet for My Valentine, Virgin Black, Guns'N'Roses, H.I.M., Kana, P.O.D., Opeth, Cadaveria, Bathory, Emperor, Magane, Lacuna Coil, Silentium, Sirenia, Tiamat, For My Pain, Samael, Dark Lunacy, Lacrimosa, Cannibal Corpse, Malice Mizer, Miyavi, Mayhem, Lake of Tears, Evoken. Si ca filme, am asa:
Silent Hill, The Hills Have Eyes 1 and 2, The Crow, A Case of Exorcism, Eternal, Cradle of Fear, The Hallow, Boo 2005, Doom, The House of Hounted Hill, The Skeleton Key, Saw 1, 2 and 3, Letter from Hell, Final Destination the trilogy, HellRaiser all 8, The Ring 1 and 2, Children of Living Dead, Queen of The Damned, Freddy vs. Jason, Dawn of The Dead, The Exorcist, The Grudge, House of Wax, Hostel, The Omen, Stay Alive, The Texas Chainsaw Masaacre, The Descent, Hevent Horizont, Inner Depravity movies 1 and 2.
Asa, dupa cum ati vazut, ascult J-rock, visual kei, oshore kei. Black, goth metal.
Deci, urati`mi succes pe forum! Yey
Sus In jos
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 12:25 am

Yea ...


Hy... WeLcoMe .... Bun venit .... Hallo .... Cum vrei .... Distractie placuta .... Si sper sa iti placa aci ... Laughing Laughing
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
buburuza




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 24/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 11:07 am

Hey, ma numesc Laura ...sunt din Beclean...un orashel parasit de lume in jud Bistrita.....am 13 ani ....nascuta pe 30 aprilie(taur)...sunt incapatanata shi lenesa....mereu o fac de oaie..shi o dau in bare....viata'i roz.... pig .. imi plc la munte pt ca e ca shi un calmant pt mine...dar ador shi marea....imi plc comediile si filmele horror....ador sa citesc ficuri ..shi cam atat


In materie de muzik ascult :Linkin Park,MCR,Son of Dork, Tokio Hotel,Nevada Tan,Lafee,Evanescence,H.I.M.,Avril,Nelly Furtado,Fergie,Nicole Scherzinger,Ashlee Simpsons,Hilary Duff,Rihanna,Cassie,Brick&Lace,Ashanti,Kelis,Jennifer Lopez,Christina Aguilera,Kelly Clarkson,Pink,Belinda,Miss-Teeq,JT,Enrique Iglesias,Timbaland,Akon,Sean Paul,Puff Daddy,Snoop Dogg,Beyonce,Cascada,Eminem,Daddy Yankee,Dana,Fara Zahar,Cassa Loco,Hi-Q,Celia,3SD,Vama Veche,Akcent,Conekt,Britney Spears,Black eyed Peas,Firma,Voltaj,Tiziano Ferro etc.

Sus In jos
LennYxDavis
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 24/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 11:33 am

Hello to everybody ! I'm Lenny , sunt din Blaj judetul alba.. uhm da , in Romania, pe undeva prin centru. Sunt destul de mica si dusa.Dar e oke.Ador sa stau pe forumuri si sa scriu fan-fiction la fel de mult precum ador sa ma dau cu rolele sau sa ies in oras cu prietenii. Merg si eu la scoala din pacate Sad numa de scoala n'am chef eu la 7 dimineata. Wtf?
Imi ador prietenii si vreau sa petrec cat mai mult timp cu ei *hug* , sa radem si sa ne prostim toata ziua ar fi perfect *dream*.
Pai pai, ador muzica rock si punk dar incep sa ascult din ce in ce mai mult punk. Mndeah logic ca mai ascu si cate o melodie de alt gen sau smthing.
Pai in rest ce mai vreti sa stiti ask me. :]
Sus In jos
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 11:43 am

Hy girls ....*Welcome* ....


Happy Posting ... *hug* ... Very Happy
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
hallowed_by_dark

hallowed_by_dark


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 24/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 12:47 pm

Yay! Welcome here!! Ma bucur ca suntem mai multi.. bine.. nu cu mult.. dar totusi.. bine ati venit! Very Happy
Sus In jos
manu

manu


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 28/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeJoi Feb 28, 2008 8:10 pm

Buna .... Sunt Manu ... Bine ... Yonutz ... da imi ziceti Manu ... Sunt din Turda .... Orasu' prostiei ... Asa ... Sunt verisor cu adimina ... Laughing Laughing Laughing ....O sa fiu cel mai favorizat pe aici ... Chiar daca o "iubesc" de nu mai pot Laughing

Abea astept sa ajung admin si yo Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ... Ca ma lil'cousine ma iubeste ... Stiu yo .. Cool Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Deci .. revenim ... Ascult Hip-Hop.... si Rap ...

Imi place : 50cent, Snoopy,Alex, Connect'r,Simplu etc ...


Asa ca .. Uratimi bun venit bre ... Ca sunt tare lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
The last angel want war

The last angel want war


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 01/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeSam Mar 01, 2008 7:02 pm

Hy ...... ma numesc Lavinia , am 16 ani si locuiesc in Brad langa Deva
Imi place fotografia desenul si actotia
Nu imi place sa ma duc la cumparaturi si sa imi fac geanta
Cam atata despore mine ......
Va pup pe toate/toti !!!!!!!!!!!!! I love you I love you I love you
Sus In jos
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 12:19 pm

Hallo lavinia .... cheers cheers cheers *kiss* *kiss* *kiss*

Aaaa... Si hy varumiu ...


Welcome la amandoi ... cheers cheers cheers Razz Razz Razz
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
*Toxic Girl*
Admin
Admin
*Toxic Girl*


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 02/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 3:38 pm

Hi !Sunt Andreea din Bucuresti!Sunt fecioara ! Si sunt nascuta pe 1.09.1995 am 12 ani! Imi plac petrecerile( si as putea spune ca as fi sufletul petrecerilor ,nu ma laud dar noi nu prea facemn petreceri )!Imi place aventura si pericolul!Nu's foarte curajoasa dar pot sa fac multe!Sunt mica de inaltime cam 1,54 m si 40 de kg!Imi place handballul ,imi place sa ma distrez ,sa ies pe afara!Cateodata sunt foarte cu capu in nori,foarte enrvant si cateodata foarte neatenta(din cauza asta mai fac si "victime").Sunt o fire foarte enrgica ,imi place sa povestesc(de asemenea imi place si sa citesc)Imi plac crinii,liliacul,narcisele si zambilele ca flori.!Mai nou imi place ca animal pantera si fluturele!
Ce sa va mai spun???
O da!Pot sa spun ca Am nervozitatea si incapatanarea in sange!Urasc sa imi spuna cineva ce sa fac!Ador natura,animalele si Harry Potter( in general magia)!Imi place sa imi fac prieteni noi!Am un catel si o broasca testoasa!Poii cam atat,sper sa ajung si eu la 100 de posturi (parca) si sa incep sa pun ficuri,chestii dinastea!O si imi place mult culoarea verde!
Daca vreti sa ne cunoastem mai bine luati id-ul meu:andreea_hp5
SPER CA NU V-AM PLICTIST!DE OBICEI SUNT FOARTE MODESTA DAR EH ACUM MA CAM LUAT VALUL!!!
Sus In jos
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 3:42 pm

nu ne-ai plictisit ....


si eu sunt mica de inaltime ... am 1,54 sau 1,55 ...

Sad Sad Sad

Si sunt fff vorbareatza si citesc ....uneori ...

Seaman cu tine putzin ...

Apoi ....


Welcome ... nu stiu ce satzi zic altceva
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
The last angel want war

The last angel want war


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 01/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 7:31 pm

Welcome toxic girl

apropo : multumesc de primirea pe care mi-ati facut-o !!!! cheers cheers cheers
Sus In jos
*Toxic Girl*
Admin
Admin
*Toxic Girl*


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 02/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeLun Mar 03, 2008 11:21 pm

ms moolt fetelor! Very Happy
Sus In jos
YooDya




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 04/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 7:25 pm

deci.... diana.... turda.... imi place sa ma plictisesc ,sa ma joc,sa asc muzica si ......att Razz Despre Noi 857958
Sus In jos
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 8:12 pm

Buna ma numesc Ana-Maria,am 13 ani,sunt din oltenitza,imi place stilul emo cel mai mult ,dar si gothic ,imi plac petrcerile acelea in care atunci cand mai ramn 2-3 bucati de papa se abte kumea pe ele si le impartim ,sa imi fac poze nu sa mi se faca,sa ascult muzica ,sa lenevesc,sunt fana Familia Addams ,imi place desenle anime si in special Naruto,da mie imi place de Gaara ,imi place sa beau bere BEcks alta nu imi place..sau stela artoise (sau qm so scrie),imi place sa postez pe forumuri,imi place sa las comentari pe hi5 si piczo,imi place sa ma imbrac cu blugi ..ma simt cel mai bine in ei,vara imi place sa port tenesi,imi place sa tip la fratele meu mai mic,imi place combinatzia sa am iombrak in negru si sa stau cu papuci de casa roz,urasc cand cineva se plange ca a parsito iubitul,eu sunt foarte geloasa,nu neaparat ca e Bill da dak iubitul ma insala chiar,dak ar fi si Bill mi-as calk si p inima il parasesc ,nu imi place cand tre sa ma rog de aprintisa imi dea bani,imi place sa ma razbun,chiar de mai multe ori(ex: dak nu imi da cineva o poza,yo nu imi my dau nik cel putin un an ,nu imi plac id-urile de genu (ex:girl_versata, fatacutalent blah blah sau gigi_bossu miros de peste sau gigi_peste prajit adik dastia de manelisti ), imi place cand vin Mos craciun , si deobicei sarbatorile,imi place de ziua mea sa primesc bani,sau bluze frumoase..

Imi cer scuze ca am uitat sa ma prezint:D..deci..e de'ajuns?
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
Avril Lavigne

Avril Lavigne


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 04/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 8:30 pm

Buna la toata lumea >: D< . Am sa'mi fac si eu o scurta descriere ...

Infatisare: Sunt inalta, am parul pana dupa umeri, saten inchis, si ochii caprui. Sunt destul de slabutza...
Stil Vestimentar: Imi place sa ma imbrac cand merg in orash cu gasca cu blugi comozi si un tricou (daca este vara) , si cu un hanorac , daca este iarna. Imi place sa ma imbrac in negru, roz, portocaliu, alb... etc.
Muzica:: Imi place rock-ul ... Ascult Korn, Avril Lavigne, Evanescence, Paramore , Amorphis, S.O.A.D. , etc.
Scoala: : Imi place sa merg la scoala doar pentru pauze Very Happy ... Totusi imi place romana, imi mai place si biologia, chimia si istoria... Pe de alta parte, urasc mate , geografia si tehnologia. Aa, si muzik o detest Mad e cea mai inutila materie dupa parerea mea. Scoala este , dupa mine, un loc important deoarece aici legi cele mai stranse prietenii...
Familie : Am parinti (logik) si o sora Mad mai mica, care ma scoate de ceel mai multe ori din minti x( ... As dao la schimb bucuroasa daca ar vrea cineva Very Happy
Alte lucruri : Imi place sa imi fac prieteni, imi place sa stau la calculator... la televizor... Imi mai place si sportul, in special badminton-ul de performanta pe care il si prectic :X ... si nu mai stiu ce ar mai fii ...


Daca vreti sa stiti mai multe, id-ul meu este : andru_11_94 ... da'ti add Wink
Sus In jos
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 8:34 pm

hallo la toate fetele noi ... cheers cheers cheers

Ne inmultim ...Yeeeaaa... Despre Noi 477764 Despre Noi 477764 Despre Noi 477764
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
*Toxic Girl*
Admin
Admin
*Toxic Girl*


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 02/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 10:01 pm

bun venit"! Despre Noi 857958
Sus In jos
The last angel want war

The last angel want war


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 01/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 11:17 pm

Welcome here girls cheers cheers kusses !!!
Sus In jos
Bloody Mary

Bloody Mary


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 05/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 12:14 pm

HY!!Is Alina, am 13 ani sunt din buc, am 1.68 sunt bruneta, etc!!!O sa ma cunoasteti mai bine pe parcurs ptr k aqu am o lene imensa sa ma descriu!!!
Sus In jos
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 12:17 pm

WELCOME!!!

Sper sa iti plac aici:)
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
Bloody Mary

Bloody Mary


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 05/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 12:24 pm

Si eu sper!!Oricum M-a adus Toxic Girl si deja cunoasc pe cn!!1
Sus In jos
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 3:22 pm

Hy Alina ... Bun venit pe forum ... Spor la distractie ... Si sper sa iti placa aici ... bounce bounce bounce Despre Noi 636796 Despre Noi 636796 Despre Noi 636796

Kusses
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
SchwarzFee

SchwarzFee


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 36
Data de inscriere : 05/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 6:43 pm

mi-am facut timp sa ma inregistrez si eu pe aici Despre Noi 636796

sunt Bianca, 20 de ani, din Ploiesti. sunt pasionata de cititul fic-urilor (am si eu un forum de fan fiction unde Yna este moderatoare Smile )

ascult rock de mai toate tipurile, iar printre formatiile mele preferate se inumara Tokio Hotel, Cinema Bizarre, Linkin Park, Pan!k(Nevada Tan), LaFee, Evanescence, Porcelain and the Tramps, Rammstein, The Rasmus, Korn, Him, Nightwish, Within Temptation si altele Twisted Evil
si sunt si fana anime, v-ati dat voi seama dupa semnatura si avatar Very Happy

cam asta k oricum unele din voi deja ma cunosc Wink
Sus In jos
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 7:16 pm

Bia bine ai venit:*Smile!!:*
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 7:31 pm

Welcome bianca.... cheers cheers cheers

Sper sa iti placa aici ... Chiar daca e cam la inceput forumul ...

Welcome ...again ...

Have fun ...

kusses ...
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
*Little* *crazy* *thing*




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 16/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 4:48 pm

um...nu am prea multe de spus decat ca sunt o chestie mica si nebuna *cough-- nick-- cough * si sunt in zodia capricorn daca e si bris pe aicea da ea mai multe detali despre capricorni Twisted Evil eh imi place sa citesc study atat fikuri cat si carti *cough cough* de multe ori sunt lol! happy flower si mai nebunatica insa ma mai apuca si partile depresive Despre Noi 66615



so...uratimi welcome Despre Noi 857958 Despre Noi 90638 Despre Noi 477764 Laughing
Sus In jos
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 7:05 pm

OO ... Si daca nu vreau sa-tzi urez welcome??? Despre Noi 477764 Despre Noi 477764 Despre Noi 477764

Ce imi faci ??? Despre Noi 477764 Despre Noi 477764 Despre Noi 477764

Neee Razz Razz Razz

Bun venit pe forum ... Spor la postat .. Desenat... Compus si citit ficuri ...

Si ca sa te mai oftic umpic ...


...
...
...
...
...
...
...

Kusses ...
'ai nu fii .. ka glm ... Despre Noi 477764 Despre Noi 477764 Despre Noi 477764


Despre Noi 860865 Despre Noi 860865 Despre Noi 860865
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 8:48 pm

WELCOME:*SIS:* Despre Noi 27111 Despre Noi 27111 Despre Noi 860865 Despre Noi 860865
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
Continut sponsorizat





Despre Noi Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi   Despre Noi Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre Noi
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MoRe FuN :: Despre noi-
Mergi direct la: