MoRe FuN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MoRe FuN

Da-ti frau liber imaginatiei si creazatzi o lume proprie...unde tu esti totul si totul este prin tine
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Domnul de companie

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 7:38 pm

Domnul de companie

Ferdinal:tatal fetei si regele Germaniei,un om sever dar tot odata bland cu fica sa vrand tot ce e mai bun pentru ea...e fiind singura lui bogatie dupa ce ramasese vaudv la nasterea ficei sale.
Anna: Singura fica a regelui care purta acelasi nume ca mama sa avea o prvirire blanda,o voce calda,de statura era inalta cu ochii albastrii[ca si mama ei],cu parul galben ca spicul de grau,un suras de te treceau fiorii.
Bill: il stiti
Tom: il stiti

Anna[inainte de casatorie]:Domnul de companie Anna10

Anna[dupa casatorie]:Domnul de companie Anna_110


Tata angajase pentru mine un nou domn de companie pentru ca am avut domana inainte si nu ma intelegeam cu ea si am zis sa incercam domn poate nu va fi asa rau.Vine de dimineata domnul de companie si ma trezeste.Prima data cand aud vocea de barbat ma speri si tresar,ma trezesc usor ma duc la baie ma spal pe fata dinti si imi fac un dush,adica toaleta de dimineata.Domnul de companie imi da rochia pentru dimineata era verde si corsetul negru.Cobor repede jos trebuia sa merg la micul dejun,dac intarziam tata se va supara pe mine.
La masa

A:tati,imi poti programa ora de franceza mai tarziu te rog pentru ca vreau sa stau mai mult la echitatie;Wink?

F:eu nu pot programa doar sa dau ordin.Si am mai vorbit despre asta cu franceza printesa Germaniei trebuie sa stie sa vorbeasca franceza pentru ca este o limba de uzsi ca sa sti sa comunici cu vecinii nostri .Stiu ca tie iti place sa calaresti,dar acum trebuie sa si inveti,cand eram de varsta ta tot asa ma purtam si tata tot asta imi raspundea:)acum hai sa mancam,ca sa aibe timp mancarea sa se aseze pentru ora de franceza si pentru ora de echitatie.

A: bine tati voi face cum spui tu:) multumesc pentru sfat.

Dupa masa,la ora de franceza

Profa(P):Domnisoara Anna repetati dupa mine"Je lis une livre".

A:Je lis une livre.

P:Bravo acum sa trecem la pratica sa facem L'imparfait de IIIe groupe

Dupa ora de franceza in camera mea

X:Alteta dumneavoastra,trebuie sa va schimbati pentru pranz si sa imi spuneti ce haine va duc la domana care calca pentru ora de echitatie

A: pai imi duci pantaloni aceia crem si camasa aia alba si pentur pranz vreau corsetul acela mov su fusta acea lunga tot mov

X: bine alteta imediat!

A: apropo pe tine cum te cheama?...ca sa stiu si eu cu cine vorbesc
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 7:49 pm

Citat :
Domnul de companie

Ferdinal:tatal fetei si regele Germaniei,un om sever dar tot odata bland cu fica sa vrand tot ce e mai bun pentru ea...e fiind singura lui bogatie dupa ce ramasese vaudv la nasterea ficei sale.


Deci e putina tragedie pe aici ... Anna nu are mama.... Sad Sad Sad

Si Anna e dragutza foc ... Dar cum dupa si inainnte de casatorie??? A fost si apoi a divortat ... ??? Sau cum ca nu inteleg??? Got ... Dupa Mai multe nexturi poate o sa inteleg(si sper)


Ce bine ca a angajat un domn de companie... Pe Bill sau pe Tom ??? Sau ei sunt regi ...??? Abea astept sa aflu ... bounce bounce bounce

Ce galant se parta cu ea .. Adica si daca nu i-ar spune altetza cred ca mr Daddy i-ar rupe putza la mr de companie ...



Saraca .. tre sa invetze franceza ...
Sad Sad Sad

E atat de naspa franka ... Phu ... Sad Sad Sad


Sper sa o scape mr'u de companie ... Hai bree .. Salveaz-o ... Urcho pecal si fugitzi impreuna ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Hai cu nextu' .... Ca imi plc ideea ficului ... Si vreau sa aflu cine e mr'u de companie ... bounce bounce bounce
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 11:33 am

X: alteta voastra sunt onorat numele meu este Bill Kaulitz

A: aha..dragut nume..in fine te rog ajutama sa imi deschid corsetul ca mi sa blocat fermoarul

B: sigur alteta voastra ,tot ce ordonati.

Eu obesrvasem cum Bill incepuse sa se inroseasca din ce in ce mai tare,deoareceel imi desfacea fermoarul din fata sanilor,intr-un sfarsit mi-la desfacut inainte de a se face rosu ca racul,chiar daca se rusina nu ezita sa nu se uite la sani mei.Eu am obesravat asta ..dar lam lasat dupa ce mi la desfacut am lasat sa cada corsetul miam acoperi sani cu mainile si m-am dus dupa paravan sa ma schimb si el sa aplecat sa i-a dejos corsetul.

B: acum domanisoara Anna ma pot duce sa duc hainele la calcat?

A:Bineinteles auzi?;Wink ce parere ai cum imi sta?

B: Alteta voastra arata-ti minutat,intrebati pe oricine,aratai divin!

A: ai termina cu complitentele:">!..ca nu e chiar asa

B: dar alteta...asta e adevarul..imi cer scuze dar trebuie sa ma duc sa duc hainele.

A: e dragutz;))..e rusinos..e dulce...dar mai e tata.....la ce ma gandes..el e doar domnul de companie..si eu printesa Germanie...tata nu ma va lasa sa ma casatoresc cu el...Domane..ce lucruri spun..il cunosc nici macar de'o zi si ma gandesc la casatorie:))

B:e asa seducatoare..e furmoasa e dulce,romantica,are sani mari si frumosi..din cate am vazut eu...la ce ma gandesc..trezeste-te omule..e preintesa Germaniei nu o sluga ca tine...sigur ca ea vrea un print care sa aiba sub dominatie 3 tari nu ca tine ..ai deabia o camera....A naibi constiinta!

Dupa masa la ora de echitatia in pauza.Am coborat de pe cal si il vad pe Bill apropiinduse de mine.

B: majestate chiar va pricepeti..din cate am auzit eu chiar va place sa calariti

A: nu ca imi place....ador..si multumesc de compiment...ahh.siretele astea

M-am aplecat sa imi leg siretele,stateam direct in fata lui.Il vedeam cum se inrosea si la un moment dat sa dat mai in spate si fara sa vreau m-am uitat la penisul lui si am vazut ca se excitase.

A: gata...se pare ca am terminat ora de echitatie..vrei sa vi cu mine sa ma schimb?

B:alteta voastra,tot ce ordonati,cum as vreau..fac ce spuneti dumneavoastra

A: bine lasa trancaneala...apropo tu cati ani ai,deunde esti ..si alte chesti d'astea?

B:Am 18 ani,sunt din Lepzig,si altceva ce sa va mai spun??

A: bine..lasa asta vorbim dupa trebuie sa ma schimb.Ma ajuti?

B: sigur ca da alteta.

[Ce e scris aplecat insemana ca e in gand;)]
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
SweetEmoGirl
Admin
Admin
SweetEmoGirl


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 28
Data de inscriere : 24/02/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeJoi Mar 06, 2008 4:16 pm

super,amandoua partile Wink .in curand vin si eu cu o poveste,daca nu chiar azi (o am scrisa pe...mai mult foi)...dar nu cred ca pot sa scriu atat,nui nik,fac 2post.
Sus In jos
http://cristinanoha.hi5.com
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeJoi Mar 06, 2008 4:28 pm

Citat :
B: sigur alteta voastra ,tot ce ordonati.

Te bat anamariakaulitz ... Cand te prind .... L-ai facut pe Billy scluga .... Vreau imediatsa ajunga print peste 3 tari .. Repede ...Fara alte chesti ... Direct PRINT .... bounce bounce bounce

Glumeam .. God .. Cum o respecta ... Ce dresat e .... Ah .. Si excitat ... Loool... Lil kinder de 18 ani .. No problem creste .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .. Si o sa se casatoreasca ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil cu miss Ana din fic ...

CAte complimente ii face .... Cool Cool Cool Vrea sa se puna bine ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Hai cu next ca daca nu vin la tn ... Domnul de companie 636796 Domnul de companie 636796 Domnul de companie 636796 Domnul de companie 477764 Domnul de companie 477764 Domnul de companie 477764


Kuss dich ...
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeVin Mar 07, 2008 4:39 pm

A: sti ceva ma simt ciudat cand imi spui alteta..cand suntem doar noi doi..adica fara servitori etc si bineinteles cand nu e tata,spunemi pe nume.
B: sigur ca da majestate....adica Anna.
A: acum ajuta-ma sa ma schimb.Acum vreau corset galben si fusta aceea crem.
B:poftim...si Anna ...daca nu te superi imi poti spune si mie ce varsta ai tu si celelalte...adica ce ti-ar place sa faci?
A: sigur..imediat dupa ce ma schimb..gata..eu am 17 ani si in timpul liber imi place sa calaresc..cand aveam 14 ani am fugit pe un cal la rau..m-au cautat peste tot..si nu s-au gandit ca sunt acolo..dupa 2 oare am aparut din nou in peisaj.Sa fi vazut ce mutre aveau da tu..povesteste si mie despre tine ce copilarie ai avut si altele,bineinteles daca vrei sa imi spui?
B: bine iti voi povesti,da pe scurt pentru ca sunt multe evenimente uite decand aveam 4 ani a trebuit sa plec eu si fratele meu geaman pentru ca eram in mare primejdie asa ca m-a crescut bunicii din partea mamei,eu am calarit o singura data cand aveam 10 ani,la varsta de 14 ani fratele meu a plecat cu parinti tatalui meu in Franta,pentru ca parinti nostri s-au despartit si tata la luat pe Tom si din cate am auzit se va intoarce in Germania da nu stiu de ce,cand aveam 14 ani bunicul sa stins din viata..si bunica la 3 zile dupa ce implinisem 16 ani,dupa accea m-am gandit ca sa ma angajez,da nimeni nu angaja un prapadit..am mai astepat sa fac 17 ani ..am mai muncit cu ziua pe la cei care aveau grane..si altele si la 18 ani am venit la palat in speranta ca ma va angaja cineva si ma angajat tatal tau.
Eu observasem cum deoadata se schimbase la fata,avea o privire trista si nevionvata.
A: imi pare rau daca te-a deranjat cu ceva ca te-am facut sa iti reamintesti astea..uite iti voi povesti si eu..a si am 17 ani, luna viitoare adica in octombrie implinesc 18 ani,mama a murit la nasterea mea asa ca nu am apucat so vad,dar toti imi spun ca sunt la fel ca ea adica ca arat la fel ca ea,tata ma crescut singur,adica la atunci cand aveam 7 ani se recasatorise,dar divortase pentru ca acea se culca cu garda ei si a prinso tata si a divortat pe loc,ar fi vrut sa o omoare dar i-am zis eu sa nu o omoare pentru ca se purta frumos cu mine, la 10 ani am cazut de pe cal,eram suparata,ma certase tata,eu fugisem si trimsese garzile dupa mine.Si atunci cand am lovit calul am dat cu piciorul tare si ma aruncat din sa am cazut m-am trezit acasa si l-am vazut pe tata prima oara si mi-am cerut scuze si i-am promis ca nu o sa-lsupar niciodata...si cam atatea evenimente importante despre mine..
B:dar alteta..adica Anna in zilele tale de nastere..ca am auzit ca au venit printi,printese..
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
SweetEmoGirl
Admin
Admin
SweetEmoGirl


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 28
Data de inscriere : 24/02/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeVin Mar 07, 2008 6:54 pm

deci,e mortal!de unde va vin ideile astea mah?eu deabia am putut scrie vreo 8 pagini de caiet....so,sunteti geniali Wink cheers king ...pare atat de real....si apropo,super personajele;)...mai ales Bill;)...va pupacesc Domnul de companie 405361
Sus In jos
http://cristinanoha.hi5.com
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeVin Mar 07, 2008 7:06 pm

God ... Asa Billule ... Zi si u Anna...Viatza ta trista excitatule ... Vez ca ... Si saraca de fata o avut parte de tristeti ??? Nu vrei sa o conslezi ??? Ca tot s-o dezbracat ...

Cat imi plc actiunea ...Adica nah .. cum se poarta astea doi ... Park nu's normali ... Mai ales billu' ... Se excita apoi ii vine sa planga ... God ... Love this fic ... Domnul de companie 238523 Domnul de companie 238523 Domnul de companie 238523

Ana ... Hai cu un NEXT ...
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeVin Mar 07, 2008 8:10 pm

A:mda..mie nu mi-a placut niciodata asta..dar in fine primaoara cand am avut o petrecere cu multi invitati a fost la 2 ani pentru ca la 1 an a tinut tata doliu ..si eu as fi regretat toata viata daca in anul in care a murit mama sa dau o petrecere..dar am primit cadouri...in fine..
B:acum trebuie sa ma retrag
A:te rog nu..mai stai vreau sa mai vorbim...pana sa vi tu nu avem cu cine sa vorbesc...[si il prinsesem de mana afisandu-i o fata nevinovata]
Eu stateam pe marginea patului si se el se lasase in jos imi prinse mana in palmele lui si ma privea in ochii
B:"in gand": sa ii spun ce am in cap sau sa tac...nici nu stiu ce sa fac.."
A: Bill..la ce te gandesti?
B: aa..la nimic..doar vroiam sa iti zic ca iti sta bine asa..si sa nu mai fi suparata
A: multumesc pentru compliment![Stateam si ne uitam unul la altul si nimeni nu zicea nimic..pana cand m-am plictisit..si l-am sarutat,el imi raspundea si era cat pe aci sa ajungem sa ne dezbracam,dar se dadu dupa mine]
B: majestate...adica Anna nu putem face asta..daca ar afla tatal tau mar spanzura..
A:woof..asa este..dar bine[si mam dus la baie]
B:Anna acum chiar trebuie sa plec
Nu il mai bagam in seama..imi dadusem cu apa pe fata si ma uitam in oglinda"chiar asa ...m-am indragostit...de domul de companie....dar..nu stiu ce sa zic incep sa ma indragostesc de el..cand sunt in preajma lui simt ca mi se face pielea de gaina.Si ce daca nu am lasa tata ce el a iubito pe mama.."
B"domane ce era sa fac..domane....deci ..daca afla cineva ca am sarutato mar omora.."[si bill in gandurile sale dadu peste Karl..omul care uda florile
K:ai girja pe unde mergi ca era sa spargi stropitoarea de cristal..si te-ar fi costat viata
B: imi pare rau..ma grabeam..imi cer scuze nu am vrut
K: si crezi ca asta tiar fi crutat viata..[dar nu termina de zis ca Bill si pleca se duse in gradina]
B:" oare m-am indragostit..adica eu simt ceva pentru ea..cred ca o iubesc..sa ii zic..ea ma place? oare dece ma sarutat?..sa ii zic ce am incap..sa tac nici nu stiu..ce ganduri ravasite"
Eu am coborat din camera si mam dus in gradina la tufele de trandafiri acelea imi aminteau de mama si de copilarie..si ma plimbam prin gradin pana cand il vad pe Bill ma apropi de el..
A: Bill,te rog asteapta ...si lasa-ma sa iti vorbesc imi apre rau de cele intamplate in camera..nu stiu a fost in impuls..si daca nu vei mia vrea sa vorbesti cu mine e alegerea ta..si tio voi respecta..dar te rog sa nu demisionezi..sti nu stiu cum sa iti explic...dar atunci cand te vad am un sentiment ciudat..nu stiu..parca as avea ceva in stomac,piele mi se face de gaina si simt ca inima imi bate cu putere..din ce in ce mai tare..acum e alegerea ta.
El se intoarse cu fata spre mine[pentru ca era cu spatele] si se uita dezamagit si intr-un fel suparat...nu imi raspuns nimic
A:daca nu vrei sa imi raspunzi acum eu voi astepta
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
SweetEmoGirl
Admin
Admin
SweetEmoGirl


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 28
Data de inscriere : 24/02/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeVin Mar 07, 2008 8:27 pm

wow...ce buna esti la scris SF......cea mai tare e faza cand il saruta....ce romantic....si gandurile lui.....ai descris exact cum se intampla,adica vreau sa spun ca nu ai omis nici un detaliu....ce arogant e Karl....oricum...ti-am mai zis....esti uluitoare.....scrii povestile astfel incat sa te simti unul din personaje.bravo!te admir! Domnul de companie 636796 Domnul de companie 636796 Domnul de companie 636796 Domnul de companie 238523 Domnul de companie 238523 Domnul de companie 238523 Very Happy Cool Wink I love you
Sus In jos
http://cristinanoha.hi5.com
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitimeVin Mar 07, 2008 9:14 pm

Ce lupta in sufletele lor ... Ea crede ca el nu o iubeste ... El crede ca ea nu il iubeste ... God ... Cat de .. AIUREA pt ei ... Sper sa zica Bill acu' ceva de bine ... Sa fie fain ....Adica nah ... spre binele relatie dintre ei ... Aia uda flotrile cu stropitoarea de cristal??? affraid affraid affraid God .... Oare basescu cu ce uda florile??? Domnul de companie 66615 Domnul de companie 66615 Domnul de companie 66615

Aoleu .. Ast next si in acelasi timp raspunsul lui Bill ... Hai Bilule nu fii rausi raspunde-i fetei .. ca ea te beste .. zic yo ...


Domnul de companie 909970 Domnul de companie 909970 Domnul de companie 909970 Ana ... Domnul de companie 909970 Domnul de companie 909970 Domnul de companie 909970 NEXT Domnul de companie 909970 Domnul de companie 909970 Domnul de companie 909970
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
Continut sponsorizat





Domnul de companie Empty
MesajSubiect: Re: Domnul de companie   Domnul de companie Icon_minitime

Sus In jos
 
Domnul de companie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MoRe FuN :: Creatie :: Fan Fiction-
Mergi direct la: