MoRe FuN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MoRe FuN

Da-ti frau liber imaginatiei si creazatzi o lume proprie...unde tu esti totul si totul este prin tine
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Viata cu stupefiante

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Viata cu stupefiante Empty
MesajSubiect: Viata cu stupefiante   Viata cu stupefiante Icon_minitimeLun Mar 03, 2008 11:25 pm

Viata cu stupesiante



E noapte,ma plimb singură pe o strata pustie si intuneacată,uitată de lume de la marginea Berlinului.Sigur o să vă intrebați ce caut la o ora asa târzie,singură pe stradă.Am iesit,defapt am fugit nu mai suportam zbieretele din casa,zbirete provocate de tata care ca deobicei venea seara târziu de la servici și beat.Tata o batea pe mama,se certau țipau spargea lucruri,casa arata deplorabil.

Imi continuam plimbarea pe strada in care intunericul si linistea domneau.Ajunsa la o rascruce hoatrasc sa imi continui plimbarea si o i-au in partea stanga.Ratacita prin gandurile mele primesc un telefon de la Lana prietena mea,ea sta ceva mai bine la capitolul familie,dar fratele ei a fost dezamagit in dragoste decurgand la acte de suicid.
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Viata cu stupefiante Empty
MesajSubiect: Re: Viata cu stupefiante   Viata cu stupefiante Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 5:39 pm

Ce tare e ... Cat imi place ... Am citit-o mai devreme pe funny fic ... Cat imi plc descrierea ... Si cum am mai zis ... Descrii zuber tare drama ei .. Adica nah ... Faza cu parintii care sunt cam ... scratch scratch scratch ... Whtever ... Are o prietena si asta e bine


Pune inca o parte ... Si fetelor 'aidetzi cu comm ... Cool Cool Cool
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Viata cu stupefiante Empty
MesajSubiect: Re: Viata cu stupefiante   Viata cu stupefiante Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 6:30 pm

-Buna!Alo?

-Buna!Da,Lana,ce sa intamplat?

-Uite m-am gandit ca ti-ar prinde bine sa vi si tu la o petrecere vrei?

-Da as vrea dar unde are loc?

-Venim noi sa te luam.Uite tu trebuie sa vi in Parcul Central bine?

-Bine voi fi acolo in cinsprezece minute.

Ajunsa acolo Lana era intr-o masina cu mai multe fete si mai multi baieti.

-Carla!!Carla!! o aud pe Lana strigand la mine.

-Sunt aici!!

-Haide sa mergem,uraca in masina!

-Buna,eu sunt Carla!

-Lasa ca fac eu prezentarile.Ei sunt:Steve,Karl,Mandy,Caroline,Max,Andreas.

-Buna!! spuse cei din masina in cor.

Priveam la cei din masina pareau obijnuiti,dar totusi aparentele insala
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
*Toxic Girl*
Admin
Admin
*Toxic Girl*


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 02/03/2008

Viata cu stupefiante Empty
MesajSubiect: Re: Viata cu stupefiante   Viata cu stupefiante Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 10:06 pm

e misto adik super dar asta nu ar intra la fic?????
Sus In jos
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

Viata cu stupefiante Empty
MesajSubiect: Re: Viata cu stupefiante   Viata cu stupefiante Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 7:48 pm

Nu..nu!! nu e fic e compunere..pt scl:D

Am mers cu ei si ajunsesem la o casa,parea obijnuita,dar ce urma sa mi se intample acolo nu imi puteam imagina.Am intrat cu toti in accea casa.Muzica era la maxim,bauturi si fum de tigara "de-l taiai cu fierastrau"l.Incercam sa ma intregez in atmosfera petreceri,nu cu fumatul si bautul,asta era de domeniul trecutului,fumam si beam alcool de la varsta de treisprezece ani.M-am asezat pe o canapea.Acolo Steve,Max si Caroline trageau pe nas un praf alb care era intins pe masa de sticla.Pur si simplu ii privea si nu intelgeam ce faceau.

-Hei,ce facei?

-Nimic neobijnuit,vrei si tu? spuse Max.

-Dar ce este?

-Niste prafuri care te fac sa te simti bine,sa uiti de griji.Deci vrei sau nu?Spuse Caroline nervoasa.

-Daca te fac sa te simiti bine sa uiti de griji sigur.

Am incercat si eu,dar prima oara nu mi-a ieist si imi venea sa stranut,cei de langa mine incepu sa rada.

-Da-mi voi sa iti arat si sa te ajut!Spuse Steve inca cu zambetul pe buze.
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Viata cu stupefiante Empty
MesajSubiect: Re: Viata cu stupefiante   Viata cu stupefiante Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 7:58 pm

Am uitat sa dau comm la partea aialalta ... E zuber tare

"Niste oameni obisnuiti" Neutral Neutral Neutral ma faci sa rad ... Aia erau drogati 100% tongue tongue tongue

Lana e nebuna??? Ce naiba are de gand ??? Sunt total crazy totzi din jurul Clarei ??? Mad Mad Mad

Hate !!!

Si acum au dus-o intr-o casa sa bea sa fumeze si sa se drogheze ... Mad Mad Mad

Exclamation Exclamation Exclamation clara ca nu se stie ce patesti pe-acolo .. poate o sa te violeze zambaretu ala de stivye ... sau cum l-o chema ... Fugi fetitzo si las-o moarta cu prafurile alea ... Ca de o sa te inveti cu ele e grav ... asa ca ...

Exclamation Exclamation Exclamation

be atention girl

Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
SweetEmoGirl
Admin
Admin
SweetEmoGirl


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 28
Data de inscriere : 24/02/2008

Viata cu stupefiante Empty
MesajSubiect: Re: Viata cu stupefiante   Viata cu stupefiante Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 12:04 pm

intereseant....imi plac povestile cu drogati....imi place sa le citesc,simt ca nu sunt singura cu probleme "in cap"...stiti voi,sentimentul acela ca nimeni nu te intlege si atunci fac lucruri nebunesti...
Sus In jos
http://cristinanoha.hi5.com
Continut sponsorizat





Viata cu stupefiante Empty
MesajSubiect: Re: Viata cu stupefiante   Viata cu stupefiante Icon_minitime

Sus In jos
 
Viata cu stupefiante
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MoRe FuN :: Creatie :: Compuneri-
Mergi direct la: