MoRe FuN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MoRe FuN

Da-ti frau liber imaginatiei si creazatzi o lume proprie...unde tu esti totul si totul este prin tine
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Povestiri amuzante

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Avril Lavigne

Avril Lavigne


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 04/03/2008

Povestiri amuzante Empty
MesajSubiect: Povestiri amuzante   Povestiri amuzante Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 5:15 pm

Aici vom compune povesti amuzante Very Happy... incep eu...


Era odata ca niciodata o fata. Si fata aceea locuia intr'o casa foarte veche la tara. Intotdeauna iesea sa se plimbe in fiecare dimineatza si seara.
Intr'o dimineata , ea a ajuns la marginea unei paduri. Aici auzi:
"Ho ho hooo ... vine Mos Craciun ..."
"Ce Mos Craciun?? Este vara!!!" zise ofticata fata.
Spre fata venea un batran imbracat cu niste pantaloni grosi si o jacheta rosie. Purta barba lunga si parea foarte obosit.
"Oh, draga mea... daca ai stii... Vin tocmai de la Polul Nord... Hai la Mosu' pe genunchi si canta'i un colind... ca poate are Mosu' un dar si pentru tine!" zise tipu' facand semn spre un sac maare sin spatele sau.
"...


Continuati voi Very Happy
Sus In jos
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Povestiri amuzante Empty
MesajSubiect: Re: Povestiri amuzante   Povestiri amuzante Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 5:21 pm

Fata se duse timida spre genunchii mosului ... Poate era un smintit ...

"Uite aici un cadou" spuse mosul ridicand o punga mare plina cu ceva greu ...

"Multumesc".. .spuse fata politicoasa ...

"Acum da-mi niste bani nepoata mosului!"spuse batranul ticnit cu un zambet pe fatza ...

"N-am ..."

"Da-mi!"

Mosul se apropie de fata nervos, cu sacul dupa el, si inainte de a reusi sa-i trasneasca una fetei ii cazusera pantalonii, ramand in izmene ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


nush cat e de amuzant .. whtever ... cont voi
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
Avril Lavigne

Avril Lavigne


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 04/03/2008

Povestiri amuzante Empty
MesajSubiect: Re: Povestiri amuzante   Povestiri amuzante Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 7:47 pm

"Ha ha ha ", incepu sa rada fata in hohote.
"Termina!!! Nu e amuzant!" zise Mos' si isi trase pantalonii peste izmene..." Asha... hai, fata mosului, nu vrei sa'i dai lui Mosh Craciun nishte bani? K Moshu' este sarac..."
" Evil or Very Mad Banii nu se cersesc ... Banii se castiga... Daca vrei te invat cum sa furi Very Happy " zise fata.
" Evil or Very Mad Nu merge asa... "
"Eee... mai faci si mofturi!"
"Bine , bine...



Lipsa de imaginatie :-L
Sus In jos
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

Povestiri amuzante Empty
MesajSubiect: Re: Povestiri amuzante   Povestiri amuzante Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 3:44 pm

Fata ii explica la mos cum sa fure ...

Dupa ceva timp mosul pleca bucuros spre un Mall mare de la marginea satului ... Acolo gasi de toate ... De la toale(haine pe populara) pana la carti de credit ...

Fura repede niste haine si niste deodorante si incepu sa fuga ... Se impiedica insa de niste scari dracesti care mergeau singure(scari rulante) ...

"Plm de trepte nenorocite" Mad Mad Mad urla mosu in timp ce incerca sa-si scoata cracul de pantalon prins de o scara ...

Dupe ce reusi sa scape de "draciile alea de scari se ingramadi pe o usa care se invartea singura ... II cazura pantalonii din cauza impactului cu usa ... Ramase blocat acolo mult timp ... Mad Mad Mad Pana cand veni un copil si invatri deusa aceea si zbura pe burta cu tot cu deodorantele si toalele furate ...
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
Bill-mein-Engel

Bill-mein-Engel


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 19/03/2008

Povestiri amuzante Empty
MesajSubiect: Re: Povestiri amuzante   Povestiri amuzante Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 8:38 pm

Apoi a cazut pe un pat mare care parca il astepta pe el,iar cand sa se ridice in spatele lui aparu o doamna batrana dar sexy,urata dar bogata.
"auzi batranico............"
"aud foarte bine de cand m-a fatat mama in 42......si stiu ca tu ai furat astea hai sa le platim bine?"zise batrana facandu-i ochi dulci mosului
baba a scos portofelul plin de carduri si euroi pe care i-a dat si a plecat impreuna cu mosul

N-am idei Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Povestiri amuzante Empty
MesajSubiect: Re: Povestiri amuzante   Povestiri amuzante Icon_minitime

Sus In jos
 
Povestiri amuzante
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MoRe FuN :: Cafenea :: Jocuri-
Mergi direct la: