MoRe FuN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MoRe FuN

Da-ti frau liber imaginatiei si creazatzi o lume proprie...unde tu esti totul si totul este prin tine
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ****A love story*****

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
*Toxic Girl*
Admin
Admin
*Toxic Girl*


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 02/03/2008

****A love story***** Empty
MesajSubiect: ****A love story*****   ****A love story***** Icon_minitimeLun Mar 03, 2008 11:31 pm

Acord:sunt admin asa ca am voie sa scriu
Povestea: voi povesti despre anii de liceu si normal dupa cum spune titlul despre o poveste de dragoste dintre 2 tineri
Personajele:



Tanya
****A love story***** Amanda-21
O fata timida!Nu prea sta afara dar i-ar placea sa aiba multi prieteni numai ca nimeni nu o observa!Este dinamica si plina de viata!Are personalitat si tarie de caracter!Cea mai buna prietena a ei este Brianna

Brianna
****A love story***** Brianna1in01
Este o fata nou-venita in liceu!Este destul de retrasa pt ca ii este rusine sa nu faca ceva rau!Ea fiind obijnuita sa fie muncita,dar pt fiecare Cenusareasa exista si o zane salvatoare!
Este plina de viata si incapatanata!Ii place sa stea cu prietenii pe afara!
Este pasionata de carti si de medicina,fiind un pic inteligneta unii isi bat joc de ea zicandui ca este tocilara ,dar pe ea nu o deranjeaza mergand mai departe!

Kyle
****A love story***** Kyle1
Este un baiat foarte popular si vanat de fete!Nu este genul sa pastreze fetele,el le cam raneste despartinduse de ele!

Michael
****A love story***** Chadkh61
El este cel-mai-cel-mai-cel baiata popular !Cel mai bun prieten al lui fiind Kyle normal!El nu este ca Kyle.Mai multe despre el pe parcurs!

Cho

****A love story***** Ayaueto0005gk11
Ea este cea mai populara fata din scoala impreuna cu prietena ei Karina!Ele fac mult rau fetelor si le fura baietii!

Karina
****A love story***** Lucianacurtisphmzepetelsi21
Ea este prietena lui Cho(ea mai buna) este foarte enrvanta si aroganta dar este de asemenea foarte frumoasa!Raneste fetele si le fura si ea baietii!Mai multe despre ea pe parcurs!




ALTE PERSONAJE:
Mariah
****A love story***** Alissa2tg91

John
****A love story***** 8fv0v1t1

Alex
****A love story***** 4c29e4a51b5a96f07f36864afd28d8e4141








Astept niste impresii ( 3 posturi) si apoi incep sa va pun prima parte!
A si povestire se povesteste din partea Tanyei!
Sus In jos
kaulitzanamaria

kaulitzanamaria


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 29
Localizare : acolo unde ma duce gandul,unde se sfarseste pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Data de inscriere : 02/03/2008

****A love story***** Empty
MesajSubiect: Re: ****A love story*****   ****A love story***** Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 6:14 pm

OMG!! affraid ce de personaje!!!

Si sunt descrie amplu..cel mai mult imi place de Brianna si Cho si din baieti de Michael si John

Hai pune prima parte plz;Wink ****A love story***** 909970
Sus In jos
http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com
*Toxic Girl*
Admin
Admin
*Toxic Girl*


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 02/03/2008

****A love story***** Empty
MesajSubiect: Re: ****A love story*****   ****A love story***** Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 9:58 pm

poi o sa pun dupa ce mai dau inca 2 persoane mesaje!
Sus In jos
yyynnnaaa
Admin
Admin
yyynnnaaa


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : Pe Pluto ... de la al treilea crater pe stanga
Data de inscriere : 23/02/2008

****A love story***** Empty
MesajSubiect: Re: ****A love story*****   ****A love story***** Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 10:27 pm

Super tari personajele ... Imi plc ca apare Ritchie ... De la us5 .. Bine bine ...Alex ... Da; tot e dragutz .. Si Chad ... However ... Sunt dragutzi totzi ... Si nah ... Si fetele arata zuber tare ...Pacat ca sunt cam rele ...

Hai cu 1st part ... ****A love story***** 909970 ****A love story***** 909970 ****A love story***** 909970
Sus In jos
https://magicland.forum-canada.com
*Toxic Girl*
Admin
Admin
*Toxic Girl*


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 02/03/2008

****A love story***** Empty
MesajSubiect: Re: ****A love story*****   ****A love story***** Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 10:34 pm

haideti fetelor inca un comm si pun prima parte!
Sus In jos
SchwarzFee

SchwarzFee


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 36
Data de inscriere : 05/03/2008

****A love story***** Empty
MesajSubiect: Re: ****A love story*****   ****A love story***** Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 6:54 pm

hai k ma abonez si eu la fic-ul asta desi nush cat de des pot intra sa citesc

imi place Michael(solistul de la Killerplize I love you ) si apare Hilary Duff si de ea imi place

asa ca avem 2 good girls, 2 bad boys si 2 very bad girls si restul de care inknustim, probabil sunt mai neimportanti.

hai pune pima parte ****A love story***** 636796
Sus In jos
*Toxic Girl*
Admin
Admin
*Toxic Girl*


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 02/03/2008

****A love story***** Empty
MesajSubiect: Re: ****A love story*****   ****A love story***** Icon_minitimeJoi Mar 06, 2008 12:44 pm

OOC:gata 3 commenturi dci va pun prima parte!!! Very Happy

First part.

Era dimineata!Soarele batea foarte puternic in geam!Ceasul tiuia ,iar cainele Todd sarea pe Tanya!
-Stai cuminte Todd!Acum ma trezesc!
Ma uit la ceaas!Off era 10:00!Mai aveam inca 3 ore si trebuia sa imi incep prima zi de liceu!Ma speria asta dar eram si incantata!
-Haide draga mea!Vino la masa!
Asta era mama!In fiecarrer dimineata face asa!Nu poate nicodata sa nu comenteze si sa taca!
Vin aglae in pijama la bucatarie!Ma asez si ii spun:
-MAma mi-ai luat sper penaru si creieoanele si astea,nu?
-Draga stai linistita ti le-am luat!
-Bine!
Dupa o ora!Mama ma striga din nou!
-Auzi,Tanya-Tanya!Esti surda???
-Nu!spune
-Du-te si u pana la magazinul de la colt si ia si u paine
-Acum????Chiar trebuie!
-Da,hai du-te
M-am imbracat ,am luat bani de la mama si am plecat impreuna cu Todd(catelul) la magazin!!
-Buna!imi zice un strain!
-Buna!te cunosc?/
-Nu ma cunosti??
-Nu!!zic eu uitandu-ma din cap pana in picoare la misteriosul baiat!
-Sunt cel mai popular baiat de pe aici!!Michael !Brahams Michael!
-Incantata!Juline Tanua!Nu nu te cunosc,sunt noua aici!M-am mutat acum o saptamana aici!Presupun ca si u o sa inveti la liceul asta nu?
-Ou da,se fastacii el!
-Acum ma duc la magazin!Ne mai vedem!i


OOC:astept 4 commenturi si pun a doua parte!


Ultima editare efectuata de catre *Toxic Girl* in Vin Mar 07, 2008 10:53 am, editata de 1 ori
Sus In jos
SweetEmoGirl
Admin
Admin
SweetEmoGirl


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 28
Data de inscriere : 24/02/2008

****A love story***** Empty
MesajSubiect: Re: ****A love story*****   ****A love story***** Icon_minitimeJoi Mar 06, 2008 3:54 pm

so...prima parere?incredibil!personaje super-misto(mai ales kyle,il iubesc),povestea (abia inceputa) pare grozava.continua,si poate bagam un nou topic la concursuri,ai inteles,nu?Wink ****A love story***** 405361 ****A love story***** 405361 ****A love story***** 405361 ****A love story***** 405361 ****A love story***** 405361 ****A love story***** 405361 ****A love story***** 405361
Sus In jos
http://cristinanoha.hi5.com
Continut sponsorizat





****A love story***** Empty
MesajSubiect: Re: ****A love story*****   ****A love story***** Icon_minitime

Sus In jos
 
****A love story*****
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Girl Story

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MoRe FuN :: Creatie :: Fan Fiction-
Mergi direct la: